Genel

esenler bahçe kapı motoru

 

 

 

esenler bahçe kapı motoru Apartman , site , villa,özel mülk,yalı hastane,emniyet ,valilik vs. gibi sürgülü yanakayar veya çift kanatlı ferforje demir kapılar için üretilmiş bu motorlar hem güvenlik hemde rahat kullanım imkanı sunar.

600 kg ,dan 5,000 kg ‘a kadar taşıma kapasiteli modelleri mevcuttur.

Kapı üzerine döşenen kramayer dişli sistemi ile sessiz çalışma imkanı sunar.

Yoğun kullanım gerektiren yerler için 24  V DC motor modelleri mevcutta vardır.

Uzaktan kumanda , buton, kart okuyucu vs. gibi her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur.

AC modeller aşırı ısınmalara karşı termik korumalıdır.

Emniyet fotoseli ile kapının kapanması durumunda araya sıkışma vs. gibi durumlar ortadan kalkmış olup üstün güvenlik sağlar.

İkaz lambası kapı açılıp kapanırken yanıp söner ve bu sayede geçiş kontrolü sağlanır.

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Tekince otomatik kapı sistemleri olarak daha önceden montajı yapılmış olan her marka her model otomatik bahçe kapısı motoru sistemlerinin satışını tamirini bakımını montajını yapmaktayız.

Bahçe kapı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız markalar.

Bft markalı sürgülü yanakayar dairesel açılan bahçe kapı motorlarının,

White rose markalı raylı kayar kapı motorlarının

Daspi kayar kapı motorları satışı servisi montajı tamiri

nice markalı ferforje bahçe kapısı motorlarının pistonlu kapı motorunun tamiri satışı montajı

faac marka raylı ve doksan derece açılan kapı motorlarının

genius marka falcon milord serisi yanakayar kapı motorlarının, g-bat mistral trigon k gibi pistonlu ve mafsal kollu çift kanatlı kapı motorlarının.

Fransız malı somfy sürgülü yanakayar dairesel açılan çift kanatlı kapılar için pistonlu kapı motorlarının

ve her model sürgülü yana kayar sistem bahçe kapı motorlarının. gömme doksan derece kapı motorunun servisi tamiri satışı ve montajını yapmaktayız.

Bilgi için bizimle 216 316 12 73 / 412 67 98 / 532 558 77 22 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

 

otomatik bahçe kapısı motoru servisi tamiri satışı montajı yaptığımız ESENLER İLÇESİ semtleri , ESENLER MERKEZ , BİRLİK , ÇİFTEHAVUZLAR , DAVUTPAŞA , FATİH , FEVZİÇAKMAK , HAVAALANI , KARABAYIR , KAZIMKARABEKİR , KEMER , MENDERES , MİMARSİNAN , NAMIKKEMAL , NENEHATUN , ORUÇREİS , SANAYİ , TUNA , TURGUTREİS , YAVUZSELİM MAHALLESİ-SEMTİ

 

 

esenler bahçe kapı motoru,esenler seksiyonel garaj kapısı,esenler otomatik bahçe kapıları,esenler otopark bariyerleri,esenler bahçe garaj kapıları,esenler otomatik kepenk sistemleri,esenler bahçe kapısı fiyatı,esenler fotoselli cam kapılar,esenler motorlu otomatik kapı,esenler sürgülü yanakayar kapılar,esenler raylı kapı motorları,esenler dairesel açılan kapı,esenler ferforje kapı imalatı,esenler ferforje garaj kapısı,esenler ferforje motorlu kapılar,esenler otopark kapıları,esenlerde pistonlu kapı motoru,esenler menteşeli ferforje kapılar,esenler çift kanatlı kapı motoru,esenler mantar bariyer fiyatları,esenler motor kontrol ünitesi,esenler hidrolik kapı motorları,esenler gömme tip mafsal kollu motorlar,esenler motor siwiç sistemi,esenler hızlı açılan bahçe kapı motoru,esenler uzaktan kumanda alıcı kartları,esenler garaj kapısı çeşitleri,esenler motor kramayer dişlisi,esenler motor çıkış pinyon dişli,esenler ledli flaşör ikaz lambası, esenler motor kondansatör,esenler rotor sargısı,motor üst kapak,esenler reflektörlü emniyet fotoseli,esenler kablolu emniyet fotoseli,esenler kablosuz pilli fotosel,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir