SEKSİYONEL GARAJ KAPISI

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI

 

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI

 

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI

Yaşadığımız dünyada Araçlarımızın (Otomobillerimizin )  hayatımızda önemli bir yeri vardır.

Bununla birlikte araçlarımızın korunduğu kapalı otopark ve garajlarımızda güvenliği sağlayan kapılarda önemli bir hale gelmiştir.

Bu alanların giriş çıkışlarını sağlayan kapı sistemleri hem güvenli hemde dayanıklı olmalıdır.

seksiyonel garaj kapısı sistemleri aracımızın hem güvenliğini sağlar hem de mevsimsel dış etkenlerden korur.

Aradığınız üstün konfor ve güvenlikse, otomatik garaj kapısı sistemleri idealdir; arabanızdan inmeden garajınızdan sokağınıza, sokağınızdan garajınıza rahatça girip çıkabilirsiniz; ani ve hızlı bir yağmur ya da bir fırtınada arabanızı garajınıza hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Seksiyonel garaj kapısı olarak adlandırılan bu tip garaj kapıları, isminden de anlaşılacağı gibi, ray üzerinde kayarak hareket eden birbirine bağlı yatay kesitlerden oluşur.

Bu kapılar, içeri ya da dışarı doğru her hangi bir çıkma yapmadan, tavana paralel şekilde kayar, dikey şekilde yükselir ya da alçalır.

Böylece çalışma sırasında garajın iç ya da dış tarafında her hangi bir yer işgal etmemiş olur.

Seksiyonel garaj kapılarında kullanılan panellerde renk olarak rall 9002 beyaz , rall 7016 antrasit gri ve rall 9006 metalik gri ahşap koyu meşe gibi standart renkler mevcut olup ayrıca istenilen rall renginde boyanmasıda yapılmaktadır.

Garaj kapısı otomasyonunda gelişen kontrol sistemleri artık işleri daha da kolaylaştırıyor: inanılmaz derecede sessiz olan kontrol ünitesi ve zincir veya kayış sürücüsü ile donatılmış motorların kurulumunda her çeşit kapı için “ölçüye özel” çözümler sunulabilmektedir.

Ayrıca sistemlerimizde bulunan ışık ünitesi garajınızı aydınlatacak, giriş ve çıkışlarınızı daha rahat ve güvenli bir hale getirecektir.

Bu sistemler 220 V AC ve 24 V DC gibi voltajlarda çalışabilmektedir ki bu durum sistemin işleyişini daha da güvenli kılar.

Otomasyon sistemi, garaj kapısının tip ve boyutlarına göre seçilmektedir.

Bu tip kapılar, garajın yaya yoluna veya doğrudan sokağa açıldığı durumlar için idealdir.

 

 

Başa dön tuşu