Genel

acarkent genius kapı motoru servisi

acarkent genius kapı motoru servisi

 

acarkent genius kapı motoru servisi tamiri bakımı onarımı 532 558 77 22

MILORD 5 Garaj kapısı motoru maksimum 600- 800 Kg.’a kadar olan sürgülü kapılarda kullanılan kilitlemeli tip elektromekanik motorlardır.

Şanzıman ve motoru alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş,koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamul MILORD motor çeşitleri şık, sağlam ve güvenilir ürünlerdir.

Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde MILORD motorlar uzun yıllar hizmet verir.

MANYETİK LİMİT SVİÇ Sistemi sayesinde, klasik tip Limit Sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir; bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır.

 

Blizzard 500 – 900 maksimum 900 Kg.’a kadar olan sürgülü kapılarda kullanılan kilitlemeli tip

Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde Blizzard motorlar uzun yıllar hizmet verir.

MANYETİK LİMİT SVİÇ Sistemi sayesinde, klasik tip Limit Sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir; bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır.

FALCON 14 – 20 maksimum 2000 Kg.’a kadar olan ağır ve uzun sürgülü kapılarda güvenle kullanılabilen elektromekanik motorlardır.

Şanzıman ve motoru boyalı alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş,koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamül FALCON motor çeşitleri üretimde kullanılan en kaliteli malzemeler sayesinde son derece sağlam ve güvenilir ürünlerdir.

Kontrol Ünitesi 2 kademeli ( Limit Sviç öncesi ve sonrası ) yavaşlamalı ve programlamalıdır; bu özellik motorun ani duruşunu engelleyip, motorun ömrünü en az 2 kat artırır.

Gelişmiş şanzımanı ve kaliteli sargısı sayesinde FALCON motorlar uzun yıllar hizmet verir.

 

MISTRAL Model Versiyonları, Dairesel Açılır Kapıların otomasyonunda kullanılan elektromekanik pistonlu tip motorlardır ;

tek kanadı 4 metreye kadar olan kapılarda uygulanabilir.

Üretimde kullanılan en kaliteli ürünler sayesinde, son derece güvenilir motorlardır.

Motor boyu relativ uzun olduğundan,kapı kapalı konumda benzerlerine kıyasla daha yüksek mukavemet sağlar.

Motor Kablosu yatay çıktığından,MISTRAL motorlar Kapı Kanadının yere çok yakın yerine monte edebilirler.

24 V versiyonları yoğun kullanıma uygundur.

G-Bat Model Versiyonları, Dairesel Açılır Kapıların otomasyonunda, çok uzun yıllar kullanılmakta olan güvenilir,ekonomik,elektromekanik pistonlu tip motorlardır ; tek kanadı 4 metreye kadar olan kapılarda uygulanılır.

ROLLER, Dairesel Açılır Kapılarda kullanılmak üzere üretilmiş Gömme Tip elektromekanik motorlardır.

Yere gömülerek montajı yapıldığından,dışarıda bırakıldığında motor görülmez ve bu özellikle lüks villalarda bir tercih nedeni oluşturur.

Patentli Mafsal Kolları ile istenildiğinde Kapı Kanadı 180°C ‘ ye kadar açılabilir.  24 V versiyonu yoğun kullanıma uygundur.

TRIGON 02 Dairesel Açılır Kapıların Otomasyonunda kullanılan elektromekanik, mafsal kollu tip motorlardır. Geniş kolonlarda montaj kolaylığı sağlar. Oldukça güçlü motoru sayesinde relativ ağır kapılara uygulanabilirler. Tek kanat için max. Genişlik 3 metredir. 24 V versiyonları yoğun kullanım uygundur.

SIMPLE Model Bariyer GENIUS S.P.A Firmasının üretmiş olduğu, son derece innovatif bir bariyerdir. Yere Montaj Tipi yanı sıra DUVARA MONTAJ Tipide mevcuttur ve sektörde bir ilktir. D.C Motorlu SIMPLE Bariyerler, opsiyonel olarak sunulan Batarya Kiti sayesinde enerji kesintilerinde de çalışır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu