Genel

pendik daspi bahçe garaj kapısı

pendik daspi bahçe garaj kapısı

 

pendik daspi bahçe garaj kapısı motorları Apartman , site , villa,özel mülk,yalı hastane,emniyet ,valilik vs. gibi sürgülü yanakayar veya çift kanatlı ferforje demir kapılar için üretilmiş bu motorlar hem güvenlik hemde rahat kullanım imkanı sunar.

600 kg ,dan 5,000 kg ‘a kadar taşıma kapasiteli modelleri mevcuttur.

Kapı üzerine döşenen kramayer dişli sistemi ile sessiz çalışma imkanı sunar.

Yoğun kullanım gerektiren yerler için 24  V DC motor modelleri mevcutta vardır.

Uzaktan kumanda , buton, kart okuyucu,plaka tanıma okuma,hızlı geçiş ,stickırlı otomatik geçiş vs. gibi her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur.

AC modeller aşırı ısınmalara karşı termik korumalıdır.

Emniyet fotoseli ile kapının kapanması durumunda araya sıkışma vs. gibi durumlar ortadan kalkmış olup üstün güvenlik sağlar.

İkaz lambası kapı açılıp kapanırken yanıp söner ve bu sayede geçiş kontrolü sağlanır.

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

 

Tekince otomatik kapı sistemleri olarak daha önceden montajı yapılmış olan her marka her model otomatik bahçe kapısı motoru sistemlerinin satışını tamirini bakımını montajını yapmaktayız.

 

0 532 558 77 22 / 216 316 12 73 / 412 67 98 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

daspi bahçe garaj kapısı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız PENDİK İLÇESİ , PENDİK MERKEZ , AHMETYESEVİ , BAHÇELİEVLER , BATI , CAMÇEŞME , ÇAMLIK , ÇARŞI , ÇINARDERE , DOĞU , DOLAYOBA , DUMLUPINAR , ESENLER , ESENYALI , FATİH , FEVZİ ÇAKMAK , GÜLLÜBAĞLAR , GÜZELYALI , HARMANDERE , KAVAKPINAR , KAYNARCA , KURTKÖY , ORHANGAZİ , ORTA , RAMAZANOĞLU , SANAYİ , SAPANBAĞLARI , ŞEYHLİ , VELİBABA , YAYALAR , YENİŞEHİR , YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ-SEMTİ

 

 

pendik daspi bahçe garaj kapısı,pendik daspi garaj kapısı motorları,daspi pendik bahçe kapı motoru,daspi pendik sürgülü bahçe kapı motoru,pendik daspi ferforje kapı motorları,pendik daspi motor yedek parçaları,pendik daspi motor siviç sistemi,pendik daspi motor çeşitleri,daspi yağlı yanakayar kapı motoru,pendik daspi bariyer fiyatı,pendik daspi otopark bariyerleri,daspi kablosuz emniyet fotoseli,daspi pilli reflektörlü fotosel,daspi bariyer kontrol ünitesi,daspi uzaktan kumandalı bariyerler,daspi uzaktan kumanda fiyatları,daspi motor redüktör dişlisi,kramayer dişli,kondansatör,motor sargısı,daspi motor çıkış pinyon dişli,daspi ikaz lambası,ledli flaşör lamba,daspi menteşeli kapı motoru,daspi çift kanatlı kapı motorları,daspi doksanderece açılan kapı motoru montajı,pendik daspi motor fiyatları,pendik daspi motor satışı,

 

 

 

 

Güvenlik sistemlerinde önde gelen firma ve markalar arasında yer alan Daspi, ülkemizde de çok önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu anlamda geniş bir Daspi Servis ağına sahiptir. Daspi’nin ülke pazarına sunduğu tüm ürünler için en iyi hizmet kalitesi verilmelidir. Satış sonrasında da her türlü teknik destek anlamında servis olanakları bulunmaktadır. Daspi çeşitli ürünleri olan, kendini geliştiren ve sürekli olarak yenileyen bir firmadır. Otomatik kapılar, kepenk sistemleri, otomasyonlar, bariyer sistemleri ve çok daha fazlası Daspi firmasının ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Dünyaca ünlü ve güvenilir bir markadır. Çok sağlam ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Bu anlamda her türlü kapı sistemlerinde öncü olmaktadır. Her sektörde olduğu gibi güvenlik sistemlerinde de satış sonrasında servis ve yedek parça desteği sağlamak çok önemlidir. Bu doğrultuda Daspi Servis olanaklarıyla çok zengin bir firmadır. Ülkemizde çok sayıda yetkili ve özel servis olanakları bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla sayıda bulunmaktadır. Herhangi bir arıza veya benzer negatif durumlarda firma servis birimleri sayesinde her an müşterisinin yanında olmaktadır. Bu çok önemli bir hizmettir. Firmanın ürünlerini satın alanlar servis olanaklarına çok önem vermektedirler. Yaşadıkları problemlerde hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı servis firmalarının olmuş olmasına dikkat etmektedirler. Bu nedenle Daspi Türkiye çapında çok geniş ve çok zengin bir servis kitlesine sahiptir.

Sizde Daspi’ye ait otomatik kapı, bahçe kapıları, kepenk sistemleri, bariyer sistemleri ve fotoselli teknolojik kapılarından satın alabilirsiniz. Satın alma, montaj ve satış sonrasında da her türlü ihtiyacınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir