pamukova otomatik kepenk sistemleri

pamukova otomatik kepenk sistemleri

 

pamukova otomatik kepenk sistemleri fiyatı satışı servisi montajı tamiri bakımı 532 558 77 22

Otomatik Kepenk Sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, döviz büroları ,iş merkezi mağaza,dükkan ,garaj kapısı vs. gibi iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir.

 Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri Bir çok renk seçeneği ile uygulandığı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Ayrıca mikro delikli(transparan) modeli sayesinde istenirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanarak farklı bir estetik ortam oluşturulabilir.

Otomatik kepenklerde galvaniz çelik alüminyum içi poliüretan dolgulu ve ekstrüzyon malzemeden paletler kullanılmaktdır.

Otomasyon sistemi diğer tüm sistemlerimizde olduğu gibi kumanda, anahtarlı buton, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup, elektrik kesintilerinde manuel ve UPS ( güç kaynağı kullanım özelliğine sahiptir.

Otomatik kepenk motorları kullanılacak kepengin büyüklüğüne göre değişiklik kazanır.

Otomatik çelik kepenk için kullanılan profiller roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik profil tipleri ve et kalınlıkları kullanılır.

Müşteri ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Otomatik kepenk motorlarında tüp motor ,santral motor,yandan tahrikli endüstriyel kepenk motorları ve zincir tip kepenk motorları kullanılmaktadır.

Otomatik kepenk motorları mosel somfy elero nice acm genius gibi alman Fransız İtalyan ve uzak doğu menşeeli motorları müşteri isteği doğrultusunda kullanmaktayız.

Otomatik kepenk sistemlerinin yedek parçaları olarak çelik askı kaset rulman boru başı rulman yatağı yan dikmeler motor borusu davlumbaz kontrol ünitesi pilli reflektörlü emniyet fotoseli uzaktan kumanda alıcı kartları ve kumandaları gibi her türlü yedek parçası ve aksesuarının satışını yapmaktayız.

Montajı yapılan ürünler 2 yıl süre ile firmamızın garantisi altındadır.

Gerekli bilgi için 216 316 12 73 / 412 67 98 / 532 558 77 22  numaralı telefonlardan bize uşalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir