Genel

kadıköy daspi bahçe kapı motoru

 

0532 558 77 22 / 216 316 12 73 / 412 67 98 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

kadıköy daspi bahçe kapı motoru ,Apartman , site , villa,özel mülk,yalı hastane,emniyet ,valilik vs. gibi sürgülü yanakayar veya çift kanatlı ferforje demir kapılar için üretilmiş bu motorlar hem güvenlik hemde rahat kullanım imkanı sunar.

600 kg ,dan 5,000 kg ‘a kadar taşıma kapasiteli modelleri mevcuttur.

Kapı üzerine döşenen kramayer dişli sistemi ile sessiz çalışma imkanı sunar.

Yoğun kullanım gerektiren yerler için 24  V DC motor modelleri mevcutta vardır.

Uzaktan kumanda , buton, kart okuyucu,plaka tanıma okuma,hızlı geçiş ,stickırlı otomatik geçiş vs. gibi her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur.

AC modeller aşırı ısınmalara karşı termik korumalıdır.

Emniyet fotoseli ile kapının kapanması durumunda araya sıkışma vs. gibi durumlar ortadan kalkmış olup üstün güvenlik sağlar.

İkaz lambası kapı açılıp kapanırken yanıp söner ve bu sayede geçiş kontrolü sağlanır.

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Tekince otomatik kapı sistemleri olarak daha önceden montajı yapılmış olan her marka her model otomatik bahçe kapısı motoru sistemlerinin satışını tamirini bakımını montajını yapmaktayız.

Güvenlik sistemlerinde önde gelen firma ve markalar arasında yer alan Daspi, ülkemizde de çok önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu anlamda geniş bir Daspi Servis ağına sahiptir. Daspi’nin ülke pazarına sunduğu tüm ürünler için en iyi hizmet kalitesi verilmelidir. Satış sonrasında da her türlü teknik destek anlamında servis olanakları bulunmaktadır. Daspi çeşitli ürünleri olan, kendini geliştiren ve sürekli olarak yenileyen bir firmadır. Otomatik kapılar, kepenk sistemleri, otomasyonlar, bariyer sistemleri ve çok daha fazlası Daspi firmasının ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Dünyaca ünlü ve güvenilir bir markadır. Çok sağlam ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Bu anlamda her türlü kapı sistemlerinde öncü olmaktadır. Her sektörde olduğu gibi güvenlik sistemlerinde de satış sonrasında servis ve yedek parça desteği sağlamak çok önemlidir. Bu doğrultuda Daspi Servis olanaklarıyla çok zengin bir firmadır. Ülkemizde çok sayıda yetkili ve özel servis olanakları bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla sayıda bulunmaktadır. Herhangi bir arıza veya benzer negatif durumlarda firma servis birimleri sayesinde her an müşterisinin yanında olmaktadır. Bu çok önemli bir hizmettir. Firmanın ürünlerini satın alanlar servis olanaklarına çok önem vermektedirler. Yaşadıkları problemlerde hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı servis firmalarının olmuş olmasına dikkat etmektedirler. Bu nedenle Daspi Türkiye çapında çok geniş ve çok zengin bir servis kitlesine sahiptir.

Sizde Daspi’ye ait otomatik kapı, bahçe kapıları, kepenk sistemleri, bariyer sistemleri ve fotoselli teknolojik kapılarından satın alabilirsiniz. Satın alma, montaj ve satış sonrasında da her türlü ihtiyacınız için Daspi Servis olanaklarını sizlere 7/24 olmak üzere sağlamaktadır. Her türlü sorunlarınız kalıcı ve kesin bir şekilde çözüme kavuşacak ve her zaman yanınızda olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

daspi bahçe kapısı motoru servisi tamiri satışı montajı yaptığımız KADIKÖY İLÇESİ semtleri , KADIKÖY MERKEZ , ACIBADEM , BOSTANCI , CADDEBOSTAN , CAFERAĞA , DUMLUPINAR , EĞİTİM , ERENKÖY , FENERBAHÇE , FENERYOLU , FİKİRTEPE , GÖZTEPE , HASANPAŞA , KOZYATAĞI , KOŞUYOLU , MERDİVENKÖY , ONDOKUZMAYIS , OSMANAĞA , RASİMPAŞA , SAHRAYICEDİT , SUADİYE , ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ-SEMTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kadıköy daspi bahçe kapı motoru,kadıköy daspi otopark bariyerleri,kadıköy daspi garaj kapısı motoru,kadıköy daspi motor yedek parçaları,kadıköy daspi emniyet fotoseli,kadıköy daspi motor kontrol ünitesi,kadıköy daspi manyetik limit siviç,daspi sisviç yayı değişimi,kadıköy daspi otomatik kapı gözleri,kadıköy daspi seksiyonel garaj kapısı motorları,daspi tavana açılan kapı motorları,daspi motor redüktör dişlisi,daspi sürgülü bahçe kapısı motoru,daspi yanakayar bahçe kapı motorları,daspi ferforje bahçe kapı motoru,daspi pistonlu ferfoje kapı motorları,daspi dairesel açılan bahçe kapıları,daspi motor yedek parçaları,daspi uzaktan kumanda,daspi uzaktan kumandalı motor,kramayer dişli,kondansatör,motor sargısı,ikaz lambası,flaşör lamba,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir