Genel

gaziosmanpaşa bahçe kapı motorları

 

 

gaziosmanpaşa bahçe kapı motorları Apartman , site , villa,özel mülk,yalı hastane,emniyet ,valilik vs. gibi sürgülü yanakayar veya çift kanatlı ferforje demir kapılar için üretilmiş bu motorlar hem güvenlik hemde rahat kullanım imkanı sunar.

600 kg ,dan 5,000 kg ‘a kadar taşıma kapasiteli modelleri mevcuttur.

Kapı üzerine döşenen kramayer dişli sistemi ile sessiz çalışma imkanı sunar.

Yoğun kullanım gerektiren yerler için 24  V DC motor modelleri mevcutta vardır.

Uzaktan kumanda , buton, kart okuyucu vs. gibi her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur.

AC modeller aşırı ısınmalara karşı termik korumalıdır.

Emniyet fotoseli ile kapının kapanması durumunda araya sıkışma vs. gibi durumlar ortadan kalkmış olup üstün güvenlik sağlar.

İkaz lambası kapı açılıp kapanırken yanıp söner ve bu sayede geçiş kontrolü sağlanır.

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Tekince otomatik kapı sistemleri olarak daha önceden montajı yapılmış olan her marka her model otomatik bahçe kapısı motoru sistemlerinin satışını tamirini bakımını montajını yapmaktayız.

Bahçe kapı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız markalar.

Bft markalı sürgülü yanakayar dairesel açılan bahçe kapı motorlarının,

White rose markalı raylı kayar kapı motorlarının

Daspi kayar kapı motorları satışı servisi montajı tamiri

nice markalı ferforje bahçe kapısı motorlarının pistonlu kapı motorunun tamiri satışı montajı

faac marka raylı ve doksan derece açılan kapı motorlarının

genius marka falcon milord serisi yanakayar kapı motorlarının, g-bat mistral trigon k gibi pistonlu ve mafsal kollu çift kanatlı kapı motorlarının.

Fransız malı somfy sürgülü yanakayar dairesel açılan çift kanatlı kapılar için pistonlu kapı motorlarının

ve her model sürgülü yana kayar sistem bahçe kapı motorlarının. gömme doksan derece kapı motorunun servisi tamiri satışı ve montajını yapmaktayız.

Bilgi için bizimle 216 316 12 73 / 412 67 98 / 532 558 77 22 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

 

otomatik bahçe kapısı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ semtleri, GAZİOSMANPAŞA MERKEZ BAĞLARBAŞI , BARBAROSHAYRETTİNPAŞA , FEVZİÇAKMAK , GÖZTEPE , HÜRRİYET , KARADENİZ , KARAYOLLARI , KARLITEPE , KÜÇÜKKÖY , MEVLANA , PAZARİÇİ , SARIGÖL , ŞEMSİPAŞA , YENİDOĞAN , YILDIZTABYA

 

gaziosmanpaşa bahçe kapı motorları,gaziosmanpaşa seksiyonel garaj kapısı,gaziosmanpaşa otopark bariyerleri,gaziosmanpaşa garaj kapısı motoru,gaziosmanpaşa fotoselli cam kapı,gaziosmanpaşa radarlı cam kapılar,gaziosmanpaşa otomatik kapı sistemleri,gaziosmanpaşa otomatik kepenk motoru,gaziosmanpaşa bahçe kapısı motoru fiyatları,gaziosmanpaşa sürgülü demir kapı motoru,gaziosmanpaşa yanakayar ferforje kapı,gaziosmanpaşa raylı sürme kapı motoru,gaziosmanpaşa motor statör değişimi,gaziosmanpaşa ferforje kapı imalatı,gaziosmanpaşa manyetik limit siviç,gaziosmanpaşa pilli emniyet fotoseli,gaziosmanpaşa kablosuz fotosel,gaziosmanpaşa reflektörlü emniyet fotoseli,gaziosmanpaşa motor kontrol ünitesi,gaziosmanpaşa uzaktan kumanda alıcı kartları,gaziosmanpaşa motor sargısı,gaziosmanpaşa siviç elektroniği,siwiç yayı,redüktör dişlisi,kramayer dişli,motor çıkış pinyon dişlisi,ledli flaşör ikaz lambası,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir