Genel

beylikdüzü bahçe kapı motorları

 

 

 

beylikdüzü bahçe kapı motorları  Apartman , site , villa,özel mülk,yalı hastane,emniyet ,valilik vs. gibi sürgülü yanakayar veya çift kanatlı ferforje demir kapılar için üretilmiş bu motorlar hem güvenlik hemde rahat kullanım imkanı sunar.

600 kg ,dan 5,000 kg ‘a kadar taşıma kapasiteli modelleri mevcuttur.

Kapı üzerine döşenen kramayer dişli sistemi ile sessiz çalışma imkanı sunar.

Yoğun kullanım gerektiren yerler için 24  V DC motor modelleri mevcutta vardır.

Uzaktan kumanda , buton, kart okuyucu vs. gibi her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur.

AC modeller aşırı ısınmalara karşı termik korumalıdır.

Emniyet fotoseli ile kapının kapanması durumunda araya sıkışma vs. gibi durumlar ortadan kalkmış olup üstün güvenlik sağlar.

İkaz lambası kapı açılıp kapanırken yanıp söner ve bu sayede geçiş kontrolü sağlanır.

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Süre İle Garantilidir.

Tekince otomatik kapı sistemleri olarak daha önceden montajı yapılmış olan her marka her model otomatik bahçe kapısı motoru sistemlerinin satışını tamirini bakımını montajını yapmaktayız.

Bahçe kapı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız markalar.

Bft markalı sürgülü yanakayar dairesel açılan bahçe kapı motorlarının,

White rose markalı raylı kayar kapı motorlarının

Daspi kayar kapı motorları satışı servisi montajı tamiri

nice markalı ferforje bahçe kapısı motorlarının pistonlu kapı motorunun tamiri satışı montajı

faac marka raylı ve doksan derece açılan kapı motorlarının

genius marka falcon milord serisi yanakayar kapı motorlarının, g-bat mistral trigon k gibi pistonlu ve mafsal kollu çift kanatlı kapı motorlarının.

Fransız malı somfy sürgülü yanakayar dairesel açılan çift kanatlı kapılar için pistonlu kapı motorlarının

ve her model sürgülü yana kayar sistem bahçe kapı motorlarının. gömme doksan derece kapı motorunun servisi tamiri satışı ve montajını yapmaktayız.

Bilgi için bizimle 216 316 12 73 / 412 67 98 / 532 558 77 22 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

 

beylikdüzü bahçe kapı motorları,beylikdüzü seksiyonel garaj kapısı,beylikdüzü otopark bariyerleri,beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri,beylikdüzü otomatik kapı motoru,beylikdüzü motorlu garaj kapısı,beylikdüzü garaj kapısı motoru,beylikdüzü fotoselli cam kapılar,beylikdüzü radarlı cam kapı,beylikdüzü radarlı kayar kapılar,beylikdüzü sürgülü bahçe kapısı,beylikdüzü dairesel açılan bahçe kapıları,beylikdüzü  ferforje kapı motoru,beylikdüzü ferforje kapı imalatı,beylikdüzü pistonlu kapı motorları,beylikdüzü mafsal kollu motor,gömme dairesel kapı motoru,beylikdüzü çift kanatlı kapılar,beylikdüzü hidrolik kapı motorları,beylikdüzü motor kontrol ünitesi,beylikdüzü uzaktan kumanda alıcı kartları,beylikdüzü manyetik limit siviç,beylikdüzü ledli flaşör ikaz lambası,beylikdüzü motor statör,beylikdüzü motor redüktör dişlisi,motor çıkış pinyon dişli,beylikdüzü kablosuz emniyet fotoseli,pilli fotosel,kramayer dişli,redüktrö dişli takımı,kondansatör,siviç elektroniği,motor siwiç yayları,

 

 

otomatik bahçe kapısı motoru satışı montajı servisi tamiri yaptığımız BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ semtleri, BEYLİKDÜZÜ MERKEZ , ADNANKAHVECİ , BARIŞ , BEYKENT , BİZİMKENT , BÜYÜKŞEHİR , CUMHURİYET , DEREAĞZI , GÜRPINAR , KAVAKLI , MARMARA , MEGAKENT , PINARTEPE , SAHİL , YAKUPLU MAHALLESİ-SEMTİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir