Genel

şile genius motor kontrol ünitesi

 

 

şile genius motor kontrol ünitesi FALCON 14 – 20 maksimum 2000 Kg.’a kadar olan ağır ve uzun sürgülü kapılarda güvenle kullanılabilen elektromekanik motorlardır.
Şanzıman ve motoru boyalı alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş,koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamül FALCON motor çeşitleri üretimde kullanılan en kaliteli malzemeler sayesinde son derece sağlam ve güvenilir ürünlerdir.
Kontrol Ünitesi 2 kademeli ( Limit Sviç öncesi ve sonrası ) yavaşlamalı ve programlamalıdır; bu özellik motorun ani duruşunu engelleyip, motorun ömrünü en az 2 kat artırır. Gelişmiş şanzımanı ve kaliteli sargısı sayesinde FALCON motorlar uzun yıllar hizmet verir.

genius FALCON 8 motor kontrol ünitesi  maksimum 800 Kg.’a kadar olan sürgülü kapılarda kullanılan kilitlemeli tip elektromekanik motorlardır.  Şanzıman ve motoru boyalı alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş,koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamül FALCON motor çeşitleri üretimde kullanılan en kaliteli malzemeler sayesinde son derece sağlam ve güvenilir ürünlerdir. Kontrol Ünitesi 2 kademeli ( Limit Sviç öncesi ve sonrası ) yavaşlamalı ve programlamalıdır;bu özellik motorun ani duruşunu engelleyip, motorun ömrünü en az 2 kat artırır. Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde FALCON motorlar uzun yıllar hizmet verir. MANYETİK LİMİT SVİÇ Sistemi sayesinde, klasik tip Limit Sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir; bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır.

 

şile genius motor kontrol ünitesi Blizzard 500 – 900 maksimum 900 Kg.’a kadar olan sürgülü kapılarda kullanılan kilitlemeli tip elektromekanik motorlardır. Şanzıman ve motoru alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş,koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamul Blizzard motor çeşitleri şık, sağlam ve güvenilir ürünlerdir. Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde Blizzard motorlar uzun yıllar hizmet verir.
MANYETİK LİMİT SVİÇ Sistemi sayesinde, klasik tip Limit Sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir; bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır.

 

GENIUS bari guard ve bingo bariyer kontrol ünitesi Ürünlerinin Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetlerinin takibinin yanı sıra, firmamız ülkemizin özel gereksinimlerini göz önüne alarak, GENIUS Motor ve Rediktör grubunu kullanarak şık, sağlam ve güvenilir BARI GUARD Marka Bariyeri üretmiş ve Türk insanının beğenisine sunmuştur.
Ortadan Çatal Kollu diye tabir edilen tip BARI GUARD Bariyerler, estetiği ve sağlamlığı ile benzerleri arasından sivrilmiştir. Kırmızı,turuncu ve sarı renkteki BARI GUARD Bariyerlerin d.c. versiyonu yoğun kullanıma uygundur ve bakım gerektirmeyen akülerle, elektrik kesintilerinde de çalışır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

şile genius motor kontrol ünitesi,şile genius motor emniyet fotoseli,şile uzaktan kumanda alıcı kartları,şile nice motor kontrol ünitesi,şile bft motor kontrol üniteleri,şile somfy motor yedek parçaları,şile daspi motor kontrol ünitesi,şile faac  kapı motoru yedek parçaları,şile ditec bahçe kapı motoru kontrol ünitesi,şile motorline ünitesi ve yedek parçaları,şile came bahçe kapısı motoru,şile came motor kon

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir